Ameliyatsız Burun Estetiği

0

Özellikle nefes almada problem yaşayan ve burun şekil bozuklukları çok olan kişilerin tercih ettiği burun estetiği, teknolojinin ilerlemesiyle daha kolay hale geldi. Uzun süren ameliyatlardan korkup da ameliyat olmak istemeyen burun problemi yaşayan herkese ameliyatsız burun estetiği umut ışığı oldu. Genellikle18 yaşından büyüklerin ve anestezi almada sorun yaşamayacak herkesin yapabileceği operasyonlardır. Acısız ve çabuk iyileşen ameliyatsız burun estetiği operasyonu geçirenler kısa sürede günlük hayatlarına dönebilir.

Dolgu kullanarak ameliyat olmadan burun küçültme dışında kemerli burun, çıkıntılı burun, geniş burun delikleri küçültme, şekilsiz burun delikleri, buruna şekil verme gibi her türlü sorunu düzeltilebilir. Kişinin vücudundan elde edilen doğal dolgu ya da hyalüronik asit adı verilen doğal dolgu özelliğine sahip asit kullanılarak yapılan ameliyatsız burun estetiği operasyonlarıdır. Bu operasyonların dikiş, kesim olmadan yapılması ile dolgulu burun operasyonu, kullanılan medikal malzemelerinin kalitesine göre kalıcılık gösterir. Ortalama yılda bir defa tekrarlanması uzmanlar tarafından sakınca görülmemiştir.

Ortalama 30 dakika ya da 40 dakika süren ameliyatsız burun estetiği ile hayalinizdeki buruna kavuşmak ve hemen sonucu görmek burun ameliyatı olmak istemeyen kişilerin sıkça tercih ettiği operasyonlar arasındadır. İyileşme süreci veya enfeksiyon kapma gibi problemler olmadan ameliyatsız burun estetiği olan kişilerin aynı gün günlük hayatlarına dönmesine de kolaylık sağlar. Bu durumda ameliyat için vakit bulamayan kişilere rahatlıkla uygulanabilir.

Leave A Reply