Burnundan Memnun Olmayanların Tercihi Rinoplasti

0

Burun ameliyatlarında başarı oranı her geçen gün artmaktadır. Birçok kişi ameliyat olmakta ve uzman doktorlar sayesinde başarılı ameliyatlar geçirerek istedikleri burun yapısına kavuşmaktadır. Bu ameliyat ülkemizde en fazla yapılan estetik ameliyat olarak bilinmektedir. Sadece kadınlar değil erkekler de bu ameliyatı çok fazla tercih etmektedir. Sadece görünüm itibari ile değil sağlık sorunlarından dolayı da burun ameliyatı olan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Eskiden estetik bu kadar yaygın değildir. Hem fiyatlar oldukça pahalı idi hem de insanlar değişmesini istedikleri bölgeleri konusunda çekimser davranıyordu. Ayrıca teknolojinin bu kadar ilerlememiş olması insanların ameliyat konusunda çekimser davranmalarına sebep olabiliyordu. Fakat günümüze baktığımızda teknolojinin oldukça ilerlemesi ile birlikte gelişen tıbbi yöntemler sayesinde artık ameliyat olmak çok daha rahat bir duruma gelmiştir.

Ameliyata Hazır Olun

Ameliyat olmak istediğinizde öncesi ve sonrası durumlarını iyi araştırmalı ve kendinizi bu sürece hazırlamalısınız. Ameliyat sonrasında yüzünüzde şişliklerin ve morlukların oluşma olasılığı oldukça yüksektir. Bunun için kendinizi bu psikolojiye hazırlamalı ve geçici olduğunu bilmelisiniz. Ameliyat sonrasında burnunuzun istediğiniz görünümü alması yaklaşık bir iki aylık süreç demektir. Çünkü kendine gelmesi gerekir. Bu süreci sabırlı bir şekilde atlatmalısınız. Burun ameliyatları oldukça önemlidir. Doğal bir görünüm kazanmak ameliyatın başarılı olduğunun en iyi kanıtıdır. Burun ameliyatlarında uzman bir doktordan yardım alınması çok önemlidir. Yüzünüzün en dikkat çekici bölgesi olması dolayısı ile burun ameliyatlarında başarı çok önemlidir.

Burun Ameliyatına Talep Büyük

Kadın erkek birçok kişi burun ameliyatı olmaktadır. Her şehirde birçok uzman doktor bulunmakta ve artık bu ameliyatta çok iyi sonuçlar alınmaktadır. Hasta ameliyat gününde ya da ertesi gün hastaneden çıkabilir. Doktorun vermiş olduğu tavsiyelere uymak çok önemlidir. Bu ameliyat için mümkün olduğunca yaz aylarını tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü güneş ışınları iyileşme sürecinizi uzatabilir ve kanamaya sebep olabilir. Bunun için bahar ve kış aylarını tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Doktorların vermiş olduğu tavsiyeler ile birlikte kısa bir sürede iyileşecek ve burnunuzun da kendini toparlayıp yeni görünümüne kavuştuğunu göreceksiniz. Estetik operasyonlar ile siz de kendinizi tanıyamayacak ve çok daha mutlu hissedeceksiniz.

Leave A Reply