Burun Estetiği Fiyatları

0

Burun Estetiği Fiyatları

Estetik düşünenlerin aklına ilk gelen burun estetiği kaç para sorusu olmaktadır. Burun estetik ameliyatınızda fiyat elbette ki önemlidir. Fakat siz yine de tercihinizi iyi olan doktordan yana yapmalısınız. Unutmayın ki ucuz olan ameliyat size çok pahalıya patlayabilir. Ama tabi ki fiyatlar da herkes için merak konusu olmaktadır.

Burun estetiği, Dünyada en çok uygulanan cerrahi girişimler arasında yer almaktadır. Bunun en büyük nedeni de burun tam yüzün ortasındadır ve yüz güzelliğine belirgin bir katkısı vardır. Ayrıca sağlık açışından da nefes alma gibi hayati önem taşıyan bir işlevi yerine getirirken burunda oluşan eğriliklerin düzeltilmesi ile yaşam kaliteniz artacaktır.

Burun Estetiği Fiyatlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetiğine ödeyeceğiniz ücreti size verilecek sağlık hizmeti ve uzun yıllar kullanacağınız görsel bir güzellik olarak düşünebilirsiniz. Sağlık hizmeti alırken ticari mal alır gibi düşünmemek lazım özellikle burun estetik ameliyatlarında en ucuzu bulmak her zaman doğru tercih olmayabilir. Ani ve duygusal bir kararla sizi maddi zorluğa düşürecek bir ameliyatın yüküne girmemeye çalışın.

Mutlaka işin ehli bir doktorla görüşerek ameliyat kararı alın çünkü burun estetiği kaç para derken sağlığınızdan olmayın. Her hastaya aynı ameliyat uygulanmayacağı için uygulanacak teknik de hastadan hastaya değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle fiyatlar kişiye özel değişmektedir. Fiyatlar için en sağlıklı fiyat doktorunuza muayene olup alacağınız fiyattır.

Burun Estetiği Maliyeti

Günlerce araştırma yaptıktan sonra aklınıza gelen en önemli şey burun estetiği kaç para sorusudur. Burun estetiği fiyatları aslında doktorun ününe ve tavsiye eden hasta oranına göre değişmektedir. Unutmayalım ki doktorlar referans aracılığı ile nam salmaktadırlar.

Burun estetiği fiyatları yıldan yıla artış göstermektedir. Burun estetiği fiyatları yıllık %20 ile %25 oranında değişmektedir. 2018 yılı içerisinde ortalama bir burun estetiği fiyatı 5500tl ile 12000tl civarı arasında değişmektedir. Ama tabi ki bu yapılacak operasyona ve işlemlere göre değişmektedir.

Burun estetiği için bir çok ameliyat çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Burun küçültme ameliyatı
  • Horlamayı yok eden burun estetik ameliyatları
  • Burundan et alma ameliyatı
  • Burundaki şekil bozukluğu ameliyatları

Görüldüğü gibi burun üzerinde yapılan birçok ameliyat yapılmaktadır. Güzelliğinizi ve sağlığınızı taşıyan burnunuzla ilgili estetik kararı alırken uzman bir doktor ve tam teşekküllü bir hastane ortamında ameliyat olmanız size madden çok kazandıracaktır.

Leave A Reply