Estetik Burun İle Yeni Bir Görünüm Kazanın

0

Estetik ameliyatlar özellikle de kadınların son zamanlarda oldukça ilgisini çekmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz bölgenize estetik yaptırabilirsiniz. Bu ameliyatlar sayesinde istediğiniz görünüme kavuşmanız çok kolay olacaktır. Burun estetiği ülkemizde en fazla tercih edilen estetik operasyonların başında gelmektedir. Çünkü yüzün tam ortasında bulunması sebebi ile şekil bozukluğu varsa çok fazla dikkat çekmekte ve bu da insanların psikolojisini ister istemez etkilemektedir. Bu nedenle birçok kişi bu şekil bozukluğundan kurtulmak için estetik operasyon yaptırmaktadır. Burun estetiklerinde ameliyat öncesi ve sonrası dönemler ile ilgili bilgileri edinip kendinizi bu sürece hazırlamalısınız. Çünkü ameliyat sonrasında yüzünüzde şişlik ve morluk gibi durumlar oluşabilir. Bu nedenle doktorlar birkaç gün aynaya bakmamanızı tavsiye edebilir. Çünkü yaşanan durum her ne kadar geçici olsa da psikolojiniz bu durumda olumsuz etkilenebilir.

Ameliyat Sonrası İyileşe Süreci

Burnun yerine oturması yeni halinin ortaya çıkması yaklaşık bir iki aylık bir süreci alabilir. Bunun için sabırlı bir şekilde beklemeyi bilmelisiniz. Burun ameliyatlarında doğru zamanı beklemek önemli bir özelliktir. Bu ameliyat için yaz aylarından kaçınmalısınız. Çünkü Güneş ışınları ameliyatlı bölgenize zarar verebilir. Böyle bir durum yaşamak ve iyileşme sürecinizin uzamasını istemiyorsanız bahar ve kış aylarını bu operasyon için seçebilirsiniz. Burun estetiği sizi çok daha güzel ve hoş gösterecek. Özgüveniniz daha çok artacak. Bu ameliyatlarda başarılı olduğunun kanıtı doğal bir görünümün olmasıdır. Yapay bir görüntü itici duracaktır. Estetik yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle araştırmanızı yapmalısınız.

Doktor ve Hastane Araştırması İyi Yapılmalı

İyi bir doktor ve iyi bir hastane bulmanız çok önemlidir. Eski görüntünüzden artık eser kalmayacak. Belki de yıllardır istemediğiniz bir görüntü ile yaşadınız. Fakat artık kısa süreli ve hiçbir acı ya da ağrısı olmayan bir ameliyat ile siz de istediğiniz burun yapısına kavuşacaksınız. İstediğiniz burun yapısı sizin yüzünüze uygun olmayabilir. Bu nedenle doktorunuzun da tavsiyelerine kulak vermeli ve böylece sizin için en uygun burun yapısını tasarlamalısınız. Ameliyat öncesinde ve sonrasında üç boyutlu şekilde fotoğrafınız çekilecek ve aradaki fark doktorunuz tarafından size gösterilecektir. Böylece kendinizi artık yeni görünümünüz ile çok daha mutlu hissedeceksiniz.

Leave A Reply