Sizin De Estetik Bir Burnunuz Olabilir

0

Estetik ameliyatlar son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Ülkemizde birçok alanda ve bölgede estetik uygulaması yapılmaktadır. Fakat burun estetiği en fazla yapılan operasyon olarak dikkat çekmektedir. Çünkü bu operasyonu sadece kadınlar değil erkekler de istemektedir. Bu ameliyatın iyi geçtiğinden emin olmanız için doğal bir görünüme kavuşmanız gerekmektedir. Yapaylık olduğunda ameliyatın olumsuz olduğu belli olacaktır.  Estetik bir burun herkesin hayalidir. Çünkü yüzün tam ortasında bulunan burun estetik bir görünümde olduğunda kadın erkek herkesin özgüvenini arttıran bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle eğer burnunuzda beğenmediğiniz ve sizi rahatsız eden bir görünüm varsa hemen bunu estetik operasyon ile düzeltebilirsiniz.

Uygun Fiyata Estetik Yaptırabilirsiniz

Estetik yaptırmak için artık kadın erkek herkes doktorlara başvurmakta ve iyi bir doktor aramaktadır. Estetik için en önemli şartlardan biri doğru doktoru bulmaktır. Çünkü kendinizi emanet edeceğiniz kişi çok önemlidir. Burun, yüzün tam ortasında yer aldığı için oldukça dikkat çeker. Bazı insanlar burunlarındaki istenmeyen görüntüden dolayı özgüvenlerini kaybetmiştir. Uygun fiyatlı ameliyatlar sayesinde siz de istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Estetik bir burun kesinlikle özgüveni de arttıran bir durumdur. Bazı insanlar burunlarındaki değişikliği rahatsızlık dolayısı ile istemekte iken bazı kişiler sadece görünüm için istemektedir. Fakat bu operasyonu yaptırmadan önce ameliyat öncesi ve sonrası durumlarda karşılaşacaklarını hakkında bilginizin olması çok önemlidir.

Ameliyat Sürecinde Yaşanacaklar

Ameliyat sonrasında yüzünüzde şişlik ve morluklar oluşacaktır. Bu da gayet doğal bir durumdur. Ameliyat sonrası süreçte belli bir süre kişilere aynaya bakmaları tavsiye edilmez. Çünkü psikolojik olarak bu durumdan etkilenme olasılıkları oldukça yüksektir. Ameliyattan yaklaşık üç veya dört gün sonra şişlikleriniz inmeye başlayacak ve yüzünüz eski görünümünü almaya başlayacaktır. Burnunuzun tam olarak oturması ve tam halini alması yaklaşık bir aylık bir süreci bulacaktır. Bu nedenle sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. Ameliyat öncesinde istediğiniz burun yapısının sizin yüzünüze gidip gitmeyeceğine bakılır. Doktorunuz ile birlikte bunun kararını veriyor olmanız çok önemli bir özelliktir. Çünkü iyi bir doktor size nasıl bir burun olacağını çok daha iyi bilecek ve bunu üç boyutlu yansımalar ile size de gösterecektir.

Leave A Reply